| mimikafrumusika a întrebat:

FUNDA celui mai bun si rapid raspuns.De ce cand imi accesez profilul imi arata 0 raspunsuri, 0 intrebari desi am postat cateva.

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Pai daca raspunsurile si intrebarila au fost puse azi
maine se va schimba

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Actualizările de acest gen se fac o dată la 24 de ore. La 6 dimineaţa, dacă e să fiu mai exactă.
Deci mâine se vor afişa noile date pe profilul tău, nu şi azi.
Ai puţină răbdare!
Succes!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este din cauza ca programul TPU nu a facut inca actualizarea site-ului. Actualizarea generala (cu unele probleme tehnice neremediate) se face o data pe zi, pe la orele 5, 00 - 6, 00 dimineata, asa ca, daca nu apar pana atunci, o sa fie afisate maine dimineata. Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca siteul nu se actualizeaza in timp real ...mai dureaza ceva pana cand iti apar la profil

| denyiuly a răspuns:

Buna mimi!
poti avea 10 raspunsuri si iti apare 0.asta nu este din cauza ta, ci din cauza ca site-ul inca nu s-a actulizat.cum zicea si @ionelasal, se actualizeaza pe la 05-06 diminneata.SUCCES pe TPU.

| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Asa imi arata si mie la inceput dar dupa cateva zile mi-au aparut

| Crissy_4494 a răspuns:

Ai incercat sa dai la raspunsurile mele sau intrebarile mele?!

| Geta_8364 a răspuns:

Nu stiu de ce. La mine e tot asa. Imi pare rau.