| MissDelevingne a întrebat:

FUNDA
De ce atunci cand iti arata la o intrebare ca ai 1 rasp. sau mai multe si dai click sa vezi, nu vezi nici un raspuns pentru catva timp?

Sau atunci cand scrie "raspunde ", nu "raspunde primul" si totusi n-a raspuns nimeni inaintea ta?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes! Numai bine!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca siteul nu este actualizat in timp real!
dureaza cam 10 minute pana cand raspunsurile sunt vizibile pe site!

| bdn23 a răspuns:

Pentru ca trebuie, sa astepti pana cand va fi aprobata intrebarea.

| VisualBasicExpert a răspuns:

Pentru ca raspunsul ala trebuie aprobat si modificat, si apoi iti apare!

| Ciufuliciii a răspuns:

Intrebarie trebuie verificate si aprobate, apoi se afiseaza si raspunsurile la fel.happy