| Eliene a întrebat:

FUNDAAA!
Cum depasesc statutul de "utilizator junior" de pe TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 10 zile de activitate si 100 de raspunsuri.

| ellenuk a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e a 10-a zi de activitate si am peste 130 rasp! sunt tot junior! de ce?

| Eliene explică (pentru ellenuk):

Personal, am dat o ''fuga'' virtuala pe profilul tau si am vazut ca esti membru din 9 iulie si astazi fiind 19, inteleg ce vrei sa spui.
Dar, ziu inca nu s-a terminat! Am putea-o considera a 9-a si jumatate.
Daca termenii sunt asa cum ne-a spus CautNume (si sunt), cu siguranta maine vei deveni senior.

| ellenuk a răspuns (pentru Eliene):

Ok thx

| ellenuk a răspuns (pentru Eliene):

Acum sunt seniorr!

| Eliene explică (pentru ellenuk):

N-ai pentru ce!

4 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Cand vei avea minim 100 de raspunsuri, minim 10 zile de cand ai contul pe TPU, atunci vei deveni utilizator senior.

Răspuns utilizator avertizat