| anonim_4396 a întrebat:

Ha, ha...Catalin Tenita l-a cam dat la o parte pe cel mai mare blogger roman!
http://www.wall-street.ro/......lusiv.html
Asadar, ziceti voi, avem un patron dur, nu?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

E, își face puțină reclamă omul (Vali Petcu adică. până și eu acum îi fac reclamă - ne va vizita mai târziu de pe Google)... Vrea să se "vândă" mai scump, să-și găsească de lucru, să fie mai căutat, să-i facă pe angajatori să se bată pentru el... Cred că e destul de evident.

Nu avem de unde să știm ce a fost între ei doi și care e de fapt adevărul, dar cât timp Cătălin a declarat: "niciodata nu m-am ferit de polemici rezonabile, cu conditia ca cei in dialog sa isi arate un minim de respect si nu sa recurga la injuraturi care ar face sa roseasca un birjar. Orice alta fraza pe tema asta inseamna doar pierdere de timp", eu una, tind să-l cred pe cuvânt și consider că a luat cea mai înțeleaptă decizie.

Ce rost are să-ți pierzi timpul cu cineva care nu știe să poarte un dialog, fără să fie vulgar și agresiv? Dacă s-a ajuns la injurii și jigniri, e clar că nu ai cu cine discuta.
În locul lui Cătălin aș fi procedat exact la fel - m-aș fi retras elegant și mi-aș fi văzut de ale mele.

Înțeleg că ai vrut să fii puțin ironic și să ne amuzi cu ceva nou, dar de data asta chiar nu cred că este cazul, mai ales cât timp nu știm toată povestea.

Nu poți să crezi pe cuvânt un om, cât timp celălalt, care este acuzat de vrute și nevrute, refuză să dea declarații.

Personal am încredere în judecata lui Cătălin și n-am nevoie de dovezi și explicații.
Ca om nu e deloc rău. Iar cum a terminat dreptul, nici cu logica sau dreptatea nu stă mai prost. Este un om sufletist, ferm și corect (chiar dacă, ca orice om, mai are mici scăpări uneori).

3 răspunsuri:
| Abandoned2 a răspuns:

Cataline, angajeaza-l pe bietul Vali la Treeworks. O sa-i placa sa stea langa tine!

| Woodenpints91 a răspuns:

Tristul ăla cu faţa cancerigenă e zoso? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala-i un invidios ma. Ce, voiai sa zica in gura mare ca moare de ciuda? Nu, se prosteste si el sa atraga atentia.