| AnaBonteanu a întrebat:

Heei TPU! Am o intrebare.....Se pot sterge intrebarile puse de tine de pe TPU?

Funditaa! :X

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri la intrebarile tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe intrebarile tale..sub fiecare intrebare este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi intrebarea si urmezi pasii.

Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare.
extras din blog TPU.
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sigur că se pot şterge, trimiţi un mesaj la CONTACT adminilor.
http://www.tpu.ro/contact şi spui ce întrebări doreşti să ţi se şteargă.
Te pup!

| Predator30 a răspuns:

Buna,Nu poti numai daca rogi un admin sa ti-o stearga, altfel nu poti, O zi placuta!

| AnaBonteanu explică (pentru Predator30):

Ms mult de raspuns! Mai am o intrebare...Pot sa sterg contul?hee hee

| Predator30 a răspuns (pentru AnaBonteanu):

Scrii mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact si o sa ti-l stearga,
Dar de ce doresti sa il stergi?

| AndyDeiu a răspuns:

Contul da poti sa-l stergi laughing intrebarea din contul personal.
Si nu sterge contul inainte de a da funda rolling on the floor)))

| tracicus a răspuns:

Da, dar dureaza cateva minute si trebuie comfirmata actiunea prin mail. deci dai stergere, verifici mailu si comfirmi. sia cum pot primi si eu o funda big grin?

| Nebun_Cris_1994 a răspuns:

Da!

| AlexandraAlelovesU a răspuns:

Daiu la întrebările mele şi dai clic pe şterge.

| Snejok a răspuns:

Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.