| Bogdy12 a întrebat:

Hei am pus o intrebare niste oameni mi-au raspuns dar cand dau la intrebarile mele nu apare si nici nu pot vizualiza raspunsurile primite

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa stii ca nu imediat poti citi notificarile, uneori din cauza aglomeratiei pe site, mai dureaza ceva timp pana poti citi, daca nu poti vedea raspunsurile lor totusi, incearca sa intri pe profilul celui care a raspuns intrebarii tale, daca nici asa nu o rezolvi, e bine sa trimiti un mesaj adminilor sa intrebi daca intrebarea ta a fost stearsa ori raportata, poate incalca regulamentul.
O zi frumoasa sa aihappy

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Inseamna ca postarea ta a fost stearsa de admini pentru ca a incalcat regulile site-lui.

Citeste mai mult despre ce este interzis aici:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41