| Sănduțța a întrebat:

Hei! Ce inseamna utilizatorul Junior si Senior, adica daca sunt o utilizatoare Senior ce inseamna? Ceva mai important cumva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Seniorii pot vota, pot trimite mesaje private, pot raporta diferiti utilizatori.
Te pup!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cand iti faci cont nou pe TPU, esti utilizator junior.
apoi citeste aici.

Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.

Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU.
extras din blog TPU.
O zi frumoasa sa aihappy

| Nanami利 a răspuns:

Daca esti senior poti sa votezi, sa trimiti mesaje private.Deci e mai avantajos.

| Nanami利 a răspuns:

Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU. (asta e luata dupa intrebari frecvente) deci daca mai ai intrebari vezi aici. http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente