| vladix2011 a întrebat:

Hei! La intrevbari nu imi da locul sa raspund la intrebari, desi sunt logat si m-am confirmat adresa de E-mail. Ce sa facthinking

Răspuns Câştigător
| GicuGagicu a răspuns:

Si mie mi se intampla. dupa ce intrii pe intrebare da refresh la pagina

3 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Hmm...mi s-a intamplat si mie. Doar ca parola nu era confirmata.si am schimbat idi`ul. Probabil are ceva site-ul sau...( incearca totusi sa schmbi idi`ul- de la ' editare date logare' )winking

| Sp3edy a răspuns:

Pana strangi cateva puncte si pana devii senior intrebarile trebuiesc aprobate mai intai.

| vladix2011 explică:

Sp3edy,ce legatura are cu subiectulthinking