| BOOBZen a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare(normal ca am ) vreau sa schimb avatarul de la profil, cand dau la editare profil si incerc sa pun imaginea nu merge, ce sa fac?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Sa alegi o imagine mai mica, redimensionata.
2. Imaginea noua nu va aparea imediat. Dureaza cateva ore pana se vor actualiza datele. Trebuie sa ai putina rabdare.
Numai bine!

| Ronnix a răspuns:

La ora actuala site-ul se misca mai "greoi" si e nevoie de timp pentru a procesa. Tot ce trebuie sa faci este sa astepti.
O zi buna! happy

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sa pui o imagine mai mica sau sa redimensionezi imaginea pe care incerci s-o pui.

| qtheodora a răspuns:

Puneti poza si nu merge iesi de pe cont si apoi inri din-nou sper ca te-am ajutat

| AdeeLinee a răspuns:

Buna!
Mi s-a intamplat si mie! Merge, dar o sa iti apara in timp imaginea, cel mai sigur a doua zi.
:*

| AdeeLinee a răspuns:

Buna!
Mi s-a intamplat si mie.Merge,o sa iti apara imaginea in timp, dar cel mai sigur a doua zi.
:*

| Justina10ify a răspuns:

Incearca sa dai de mai multe ori la Rasfoire si Salveza profilul... daca nu reusesti acum, sigur maine va merge.asa mi s-a intamplat si mie.