| DENISSE12 a întrebat:

Cand vreau sa raspund la o intrebare raspund, dar nu vad apoi raspunsul...Si daca mai dau o data scrie raspunde primul...Trebuie sa dau pe ceva ca sa mearga sau ce sa fac?; d`

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scrii raspunsul, dai pe Raspunde, se afiseaza un text iar in partea de jos dai pe Doresc sa il Public si daca este publicat iti apare, dupa cateva secunde, Raspunsul a fost adaugat. Daca nu-ti apare aceasta confirmare va trebui sa repeti operatia de la Raspunde. Poate sa-ti apara Raspunsul a fost adaugat ori, cu rosu, Raspunsul exista in baza de date, te rugam sa dai alt raspuns. Orice iti apare este in regula si raspunsul va fi afisat la intrebare si in Raspunsurile mele dupa un timp, de la cateva minute la aproape o ora. Aceasta intarziere este din cauza felului cum functioneaza programul TPU, actualizarea se face la o ora. Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes! Numai bine!

| Yukidaruma a răspuns:

Da trebui sa astepti, nici la mine raspunsul nu apare imediat ce-l pun sad, eel va aparea, doar asteapta ^_^