| UnNumeCeNuExistă a întrebat:

Hei, TPU, de ce cand scriu un raspun fura imaginea unui user care a raspuns si el la aceeasi intrebare?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este un bug, o eroare. În scurt timp se va rezolva (se lucrează acum la remedierea problemei).

| TPU.ro a răspuns:

Buna! Este o problema tehnica si va fi remediata.

Alexandra - TPU

| caramela a răspuns (pentru TPU.ro):

Va multumim pentru confirmarea unei defectiuni tehnice.
O frumoasa zi sa avetihappy

| TPU.ro a răspuns:

Situatia a fost remediata. Iti cerem scuze pentru toate inconvenientele!

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
si eu am patit, am vazut poza mea la "adiuseri" am crezut ca asta a fost intentia lui, dar habar nu avea de asa ceva, cu siguranta este o eroare... speram sa se remedieze.
O frumoasa zi sa aihappy

| BuGz a răspuns:

Este o eroare ( banuiesc ) acel user de fapt nu are nici un avatar si programul ( cred ) imprumuta pentru o scurta perioada primul avatar care ii iese in cale big grin