| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Hei TPU.In ultimul timp cand intru pe TPU trebuie mereu sa ma lochez.De ce? Inainte ma logam odata pentru nu-mai-stiu-eu cate zile.

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Ori face TPU fiţe, ori browserul tău face fiţe, ori ai Google Chrome şi ştergi istoricul (dacă ştergi istoricul, nu mai rămâi logată după ce scoţi fila de TPU, trebuie să te loghezi din nou).

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Când te loghezi, trebuie să bifezi acea căsuță și nu mai trebuie să te loghezi timp de 15 zile.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Vezi că puţin mai jos de parolă este o căsuţă la care scrie stai logat pentru 15 zile îl bifezi şi gata.Baftă!

| 0marry0 a răspuns:

Dupa ce-ti completezi parola si mail-ul, dedesubt gasesti o casuta pe care scrie "tine-ma minte" sau ceva de genu'. Bifeaz-o si nu ar trebui sa mai ai probleme.

| hatze a răspuns:

Pai bifezi "logheazate petru 15 zile" bafta ast funda