| EAlice a întrebat:

Hei TPU... mi-a fost trimis un mesaj, pe ID-ul meu, in legatura cu un avertisment de e eventuala suspendare, si a-si vrea sa imi fie clarificate cateva lucruri.In intrebarea mea am folosit un limbaj adecvat, iar la acsta nu a fost o problema, insa aceasta se pare ca a fost, din moment ce am atasat in intrebarea mea, un link, de la pagina mea de pe un site de socializare, si anume facebook. Linkul, simplu si normal. Insa in mesajul primit spunea ceva de genul sa nu mai trimit spre publicare intrebari tip spam. Eu nu inteleg treaba asta! Am vazut sute de intrebari la fel, cu linkuri pentru anumite pagini, mai mult, ca intrebarea mea nu a fost adresata cu motive de genul spam. Sunt un utilizator, care consider eu, ajut si ma implic destul de mult, nu folosesc un limbaj obscen, sau respingator in raspunsurile si intrebarile mele pe acest site. Nu fac chestii de genul : spam, piraterii, sau altele. Pur si simplu vreau o explicatie, mai ales, ca am observat la prea multa lume treaba, de a pune un link in intrebare, asa ca am considerat ca e ceva normal!

Nu vreau rapsunsuri care sa ma duca la : http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Intreaba aici :
http://www.tpu.ro/contact

3 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Ce ar fi să îi întrebi pe ei,
http://www.tpu.ro/contact
Toate cle bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu despre ce postare este vorba dar pot sa iti spu ca in anumite situatii,in functie de modul cum ai formulat acea postare, ca text, insotita de un link, poate fi interpretata ca reclama, ceea ce este interzis pe TPU.

| EAlice explică (pentru anonim_4396):

Aha. multumesc! Insa am vazut zeci de intrebari de genul care aveau linkuri si nu se intampla nimic. Oamenii raspundeau la ele si erau vazut ca intrebari normale straight face.