| DedeeAndreea a întrebat:

Hei TPU.Pot sterge o intrebare pusa de mine pe TPU? Daca da, cum pot face asta? Dau FUNDA si vot.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

La Multi Ani!

Poti sterge intrebarea postata de tine daca intri la Intrebarile mele http://www.tpu.ro/site-users/questions/ dai click pe Sterge ( scris in rosu ) dupa care primesti un mesaj pe email in Inbox pentru Confirmarea stergerii, dai click si acolo si s-a sters intrebarea.
Maximum 10 postari poti sterge / zi si intrebarile sterse de tine vor deveni Anonim.

Mai multe informatii gasesti la Intrebari frecvente http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Aşa zice regulamentu:
Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau.
La mulţi ani!

| valentingb a răspuns:

In partea stanga este scris cu portocaliu " Intrebarile mele". Intra acolo si dai stergere.Vei primi un mail de confirmare, confirmi stergerea, si gata.

Răspuns utilizator avertizat
| minho a răspuns:

Da poti s-o stergi.Cand iti vizualizezi intrebarea din meniul intrebarile mele iti apare "sterge", dai acolo si pui un motiv iar apoi trebuie doar sa confirmi la mail-ul pe care il vei primi si gata.Bafta!