| oanabuysomeweed a întrebat:

Hei, vreau sa ajung membru senior dar nu imi mai apar la profil raspunsurile pe care le-am dat, deci, lenea vorbeste din mine si spune ca primul care imi numara raspunsurile care le-am dar primeste o funda pufoasabatting eyelashes

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tu ne jignești inteligența. Realizezi, nu?

Ia termină cu prostiile și numără-ți singur/ă răspunsurile sau așteaptă până mâine, când numărul lor exact se va afișa pe profil.

O cocardă nu-ți dă drepturi de un mic dictator!
E urât ce faci.

| oanabuysomeweed explică (pentru NOname):

Bine,dar mi-e lene,si ce sa fac, daca utilizatorii vor doar funde?tongue "urat"? dar ai idee ca exista sialti oameni care fac asta? pe ei ii certi asa, zii?sad

| NOname a răspuns (pentru oanabuysomeweed):

Mereu taxez acest tip de comportament. Nu e nimic personal.
Iar faptul că greșesc ceilalți nu este o scuză sau un motiv pentru a face aceleași greșeli la rândul tău. Învață de la cei care îți pot oferi un exemplu bun, nu invers!

| cobritsA a răspuns:

Haide lasa-ma, nu se vede ca ai 117 raspunsuri? La 6 dimineata iti apar si celelalte pe care le-ai dat.Ce suntem noi sa iti numaram tie raspunsurile?