| danyshatAT a întrebat:

Heii am castigat si eu cartela din aia Indygen si au spus ca ma suna sa le spun adresa dar nu au sunat a primit cineva cartela acasa?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Nimeni nu a primit inca cartela.

La finalul Saptamanii Multumirii, noi vom trimite mai departe datele voastre de contact introduse in formular catre cei de la Indygen, iar se vor lua legatura cu voi si vor stabili toate detaliile necesare.

Alexandra - TPU

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, urmează să fi contactat/ă de un reprezentant Indygen!

Doar azi au început să dea telefoane la userii participanţi la promoţie.

Pe mine m-a sunat DEJA - iar apoi, în 10 zile lucrătoare, vei primi cartela prin Poşta Română.

Ai puţină RĂBDARE că e vorba de 2000 de persoane care trebuie contactate happy

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Citeste cum stau lucrurile aici in regulament:
http://assetsro.tpu.ro/......pe-TPU.pdf
Te pup!

| BBiiiaa a răspuns:

La finalul Saptamanii Multumirii, cei de la TPU vor trimite mai departe datele tale de contact introduse in formular catre cei de la Indygen. Dupa, ei vor lua legatura cu tine si vor stabili toate detaliile necesare. Asta inseamna cam pana pe 21 octombrie, cand se incheie campania. Mai multe detalii gasesti aici, in regulament:http://assetsro.tpu.ro/......pe-TPU.pdf