| Heidi_4120 a întrebat:

Heii! Care a fost prima intrebare pusa pe TPU si primul utilizator TPU?

11 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Întrebarea aceasta este într-adevăr una interesantă, dar nu cred că ştie nimeni care a fost prima întrebare de pe TPU.ro.
Fiecare a aflat mult mai târziu de înfiinţarea acestui site, şi deja erau cel puţin 100 de întrebări.
Atenţie! Stela nu a fost de la început adminul acestui site, până acum 4-5 luni a fost Raluca.

Baftă!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nota 10 pentru intrebare, 10 pentru MrSmith rolling on the floor

| Cappuccinooo a răspuns:

Buna!
Probabil ca Stela, administratorul site-ului.
O seara placuta!

| GenetiX a răspuns:

"Mai e mult pana departe?"

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Tare intrebarealaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul utilizator a fost, bineinteles Stela, adminul site-ului happy Cauta la comunitate ca sa vezi profilul Stelei

Cat despre intrebare, tot administratorul a pus prima intrebare, fiind legata probabil de TPU ( ce inseamna TPU, la ce ne foloseste TPU, despre TPU.etc. )

| Stefan3D a răspuns:

Primul a fost adminul si intrebare nu stiu...

| eu_5690 a răspuns:

Curios.

| Honey_8888 a răspuns:

Primul utilizator ştiu că a fost Retrogobian, iar întrebarea nu ştiu...

| justme_9740 a răspuns:

Nu stiu care a fost prima intrebare si primul utilizator, dar site-ul TPU, lansat în noiembrie 2008... În prezent deţine un loc de frunte în rândul unor astfel de pagini web.
Utilizatorii îşi oferă reciproc soluţii la problemele cu care se confruntă, împărtăşind între ei cunoştinţele şi experienţa proprie. Astfel, în iunie 2010, utilizatorii TPU.ro, în număr de peste 50.000, au generat aproape 200.000 de întrebări şi 1, 2 milioane de răspunsuri, timpul mediu de răspuns pentru o întrebare fiind de circa 16 minute.