| Sănduțța a întrebat:

Heii! Cum pot da voturi pe TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub raspunsurile date vei gasi "Evaluare". Acolo ai mai multe variante si bifezi ce crezi ca merita (bun sau rau).

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sub fiecare raspuns exista optiune Evalueaza, dai click si iti apar niste casute cu voturi..folositor, inteligent etc.tu bifezi ce casute vrei tu in functie de calitatea raspunsului respectiv, apoi dai click pe celalalt Evalueaza pentru a fi inregistrate voturile
O seara bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na, este "Evalueaza", dar intelegeai tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sub fiecare raspuns este EVALUARE.
Dai click acolo, ai mai multe variante.
Te pup!

| Geezgirl a răspuns:

Sub raspunsuri gaesti " Evalueaza/Raporteaza". Apesi pe Evalueaza si votezi raspunsul ca fiind ce vrei tu.