| Alrawan a întrebat:

Daca cineva pune o intrebare pe TPU si ii da funda la unu si dupa sterge intrebarea. Acela care a primit funda mai o are? thinking

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, o mai are, deoarece raspunsul ramane, atat la raspunsurile utilizatorului care a dat-o, cat si pe TPU. Daca o intrebare are raspunsuri se sterge numai din contul utilizatorului care a pus-o si devine anonima, dar ramane pe TPU la categoria unde a fost pusa, cu toate raspunsurile care au fost date, inclusiv cel la care s-a acordat funda. Numai bine!

3 răspunsuri:
| InspectorulTPU a răspuns:

Salut!
Funda nu se sterge cand se sterge intrebarea.
Am incercat chiar eu. Ca veni vorba de fundite. imi dai si mie una?

| CM7YRE a răspuns:

Din cate cred,funda ramane.Da-ti seama, daca toti si-ar sterge intrebariel puse, nu ar mai exista fundite.

| roxyana03 a răspuns:

Da el trebuie sa aiba funda. pentru ca deja sa inregistrat, chiar daca u ai sters intrabarea...:d da va ramane. nu cont, daca vei sterge intrebarea.