| danyshatAT a întrebat:

Heii TPU va.m mai spus ca am castigat sim-ul indygen dar de cand astept nu m-a sunat nimeni pana acum astept de 4 zile si degeaba straight face cand ma vor suna?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Urmează să fi contactată de un reprezentant Indygen!

Promoţia s-a încheiat ieri 21.10. 2013.

Doar azi ( 22.10. 2013 ) au început să dea telefoane la userii participanţi la promoţie.

Pe mine m-a sunat DEJA - iar apoi, în 10 zile lucrătoare, vei primi cartela prin Poşta Română.

Ai puţină RĂBDARE că e vorba de 2000 de persoane care trebuie contactate happy

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Citeşte comentariile Alexandrei de aici:
http://www.tpu.ro/blog/?p=4340

| TPU.ro a răspuns:

O parte dintre datele voastre de contact au ajuns deja la Indygen, iar ei au inceput sa sune lumea.

Alexandra - TPU

| SamSon a răspuns:

Intreaba-i direct pe cei de la TPU. ei o sa iti spuna despre ce e vorba.