| PeaceLoveMusic a întrebat:

Heiiihappyam si eu o intrebare... fundele de pe TPU sunt limitate? adica este un nr amnume pe care le poti acorda sau nu?

Răspuns Câştigător
| FlorinutaaA95 a răspuns:

Nu.Poti sa dai cate funde vrei big grin Funda?

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Avand in vedere ca fundele sunt limitate la una per intrebare, poti acorda un numar de funde egal cu numarul de intrebari pe care le postezi.

Alexandra - TPU

| Musique a răspuns:

Nu,poți da câte vrei.
Baftă. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.Dar nu poti primi sau acorda mai mult de o funda pentru o intrebare.Mult noroc.

| oOSaritaOo a răspuns:

Poţi da câte vrei, dar doar una la o întrebare.

| cristiiiiiii a răspuns:

Nu. poti da cate o funda pentru fiecare intrebare postata de tine

| PeaceLoveMusic explică:

Am sa dau funda la cea cu cele mai putine funde asa ca merci mult la toti:*

| ELY098723456778990 a răspuns:

Pai poti da o funda doar la o intrebare dar fundele nu se termina daca ai mai multe intrebari