| anonim_4396 a întrebat:

Hello, cum pot sa iau funda cuiva?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
daca consideri ca ai dat cuiva din greseala fundita, si acel raspuns nu ti-a fost de folos, poti trimite la Contact un mesaj si sa ii rogi, explicand de ce vrei sa ii fie luata fundita persoanei respective si urmand sa declari pe altcineva castigator.dar sa nu faci din asta o obisnuinta
http://www.tpu.ro/contact
O zi frumoasa sa ai:)

6 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Nu poţi. Odată ce ai desemnat răspunsul câştigător nu poţi da înapoi. Poate doar dacă îi convingi pe administratori scriindu-le la contact.

| Karinakari99 a răspuns:

Pentru că eşti membru nou, citeşte aici:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| darrio2007 a răspuns:

Nu poti. Odata data cuiva nu mai poti reveni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-o retragi sau s-o furi de la cineva?
O poti "fura" dand un raspuns bun.
De retras, poti sa faci o mapa plina cu cereri in care atasezi, extras de cont, intabulare cu registru de proprietate, copie de pe certificate, dovada platilor restante, etc, etc, etc... tongue

| Yamaha123 a răspuns:

Nu mai poti!happy

| TequilaG a răspuns:

Imi pare rau, dar nu poti. Daca dai funda cuiva, nu o mai poti lua inapoi.