| Kiduletsss a întrebat:

Hello TPU!
Imi puteti spune cum fac rost de haine rare pe WEBKINZ?
Multumesc happy
P. S Fuundaaa!

Răspuns Câştigător
| kitty_9669 a răspuns:

Trebuie sa fi pe faza la zona coleztionarilor alea sunt rare aaaa...si...sa iti amintesc ceva

FUNDAbig grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| monica2000 a răspuns:

Trebuie sa ai cont deluxe, pentru a avea cont deluxe trebuie sa iti cumperi un Webkinz Signature.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa te adaug la lista mea de prieteni de pe webkinz daca imi dai contul tau. fara parola fara cod. doar ca sa-ti trimit haine. astept! bye bye

| Kiduletsss explică:

Monica2000 sa stii ca deja am abonament deluxe si am animalut signature mare

| anonima_1238 a răspuns:

Intra si tu pe http://mariucahainewebkinz.blogspot.com e blogul verisoarei mele mai posteaza din cand in cand cate ceva