| anonim_4396 a întrebat:

Heloo! la cate funde ma face senior pe TPU? funda cine raspunde primul!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu au legatura fundele cu trecerea de la junior la senior.Ai nevoie de 10 zile pe TPU si minim 100 de raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Lightning1997 a răspuns:

Nu conteaza fundele, poti sa nu ai nici una, trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si cel putin 10 zile de cand ti-ai facut cont pe TPU. Apoi, devii senior in mod automat

| LeMousiqe a răspuns:

Ok e bine la amandoi

| BogdanS a răspuns:

Dupa ce ai trecut de 10000 de puncte vei deveni utilizator senior la TPU.