| CrazyPittica a întrebat:

Help! Dc imi zice >Statutul de membru junior nu permite transmiterea de >mesaje? voiam sa trimit un mesaj

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Categorisirea utilizatorilor in juniori si seniori a fost introdusa alaltaieri, ca si unele interdictii pentru juniori, citeste aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183. Numai bine!

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pentru că trebuie să ai peste 100 de răspunsuri aprobate ca să poţi trimite mesaje private, să poţi discuta pe chat sau să votezi, adică să devii "senior".
Baftă!

| CrazyPittica explică:

Dar inainte mergea

| Pisicanazdravana a răspuns:

Intra din nou, poate merge! succes! funda?