| Username15 a întrebat:

Hey! Am o intrebare in legatura cu tricoul de campion... Daca il castigi e 100% gratis? Nu trebuie sa platesti transportul sau ceva?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Este efortul muncii tale si nu platesti nimic!
Transportul este asigurat de admini...
O seara bunahappy

| LTAA a răspuns:

Tricoul si costurile transportului sunt suportate de TPU.

| darrio2007 a răspuns:

Nu platesti nimic.Il vei primi acasa, prin curier.Dar la tine inca nu e cazul sa iti faci asemenea probleme.

| kar1GaNNN a răspuns:

E 100% gratis, il vei primi acasa prin posta.
Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu platesti nimic-este GRATIS!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă vei câştiga tricoul, atunci îl primeşti GRATUIT ( prin curier rapid sau prin Poşta Română )!
Tricoul şi taxele de transport sunt suportate de "patronul" site-ului :)

Bună!

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Toate cele bune.

| AlexAleex a răspuns:

E 100% gratis!