| AnaPink123 a întrebat:

Hey,am o intrebare legata de TPU,adica,site-ul asta pe care TOTI intrebam cate ceva.
Ei, eu am pus o intrebare (link: http://www.tpu.ro/......ml-al/),pe TPU.Cand am raspuns eu sa zic "Dau funda pt.raspunsul care functioneaza", nu mi-a mai arat imaginea de profil! De ce? Voi o vedeti? Trebuie sa dau F5 ca sa mi-o arate? Plz spuneti!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Intrebarea ti-a fost stearsa.Linkul tau ma trimite doar la prima pagina.Atat.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Întrebarea respectivă NU ţi-a fost ştearsă, dar NU ai pus linkul corect - vezi mai jos linkul corect :
http://www.tpu.ro/......l-html-al/

Oricum, se vede imaginea de profil : e un pisicuţ drăgălaş :)
Într-adevăr, la profilul tău NU apare ( încă ) imaginea respectivă - ea trebuie să fie aprobată ( întâi ) de Admine!
Durează 24 de ore...

Toate cele bune.

| AnaPink123 explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult.Probabil am taiat o litera/semn etc...e ceva s-a intamplat.MULTUMESC

| bursuc001 a răspuns (pentru AnaPink123):

Cu plăcere!

Ai pus în plus "), pe"...
Trebuia să dai paste la link, apoi să apeşi tasta space ( deci, să laşi un spaţiu liber ), apoi să continui ce ai de scris.

O seară/noapte frumoasă.

| AnaPink123 explică:

Nu uitati! FUNDA!

| AnaPink123 explică:

Multumesc!