| Cuky a întrebat:

Hey! Am o intrebare:poti profita cumva de faptul ca esti utilizator senior?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

"Profita" e mult spus.Ai anumite avantaje (chat, votarea răspunsurilor și mesajele private). Însă dacă dai 10 răspunsuri pe zi, in 10 zile (chiar și mai repede dacă ești mai activă) devi senior.
Baftă.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poți, poți și să nu. :))

Pentru mai multe detalii intră aici:
http://www.TPU.ro/blog/?p=2183

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poți vota răspunsurile altor utilizator, poți raporta întrebările nepotrivite, și cred că ai dreptul de a muta întrebările la categoria potrivită.

| Filipjack a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti raporta o intrebare si de la rangul de junior.

| CautNume a răspuns (pentru Filipjack):

Ba nu poti. Daca esti junior poti trimite mesaje administratorilor, dar nu raporta.