| Yurae a întrebat:

Hey am venit cu o nouă nelămurire, la care sper sa primesc un răspuns. Se poate face bani din tiktok în România? Nu vorbesc despre live uri și promovare produselor și alte chestii
Am înțeles ca în afară poți face bani din vizualizări. de exemplu vreau să-mi fac un cont pe tiktok în care sa postez content despre povesti reddit și as vrea sa știu dacă chiar se poate în România sper sa primesc un răspuns și mersi pentru ca ma asculți și vă dați silința sa ma ajutați cu nelămurire mele apreciez foarte mult.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din cate stiu eu in Ro monetizarea pe baza de views nu functioneaza inca