| alinutza_5767 a întrebat:

Hey, de ce mereu cind vreau sa caut intrebari cu un anumit cuvint imi scrie asa:"Ne pare rau, dar nu putem efectua cautarea in acest moment, din dorinta de a evita supraincarcarea serverului. Multumim pentru intelegere."?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Nu chiar mereu se intampla asa.De regula seara, cand serverul este foarte solicitat iti apare. Daca vei incerca dimineata pana in ora 9.00 ai sa vezi ca reusesti.Bafta!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Functia de cautare este dezactivata automat atunci cand pe site se afla un numar foarte mare de utilizatori, nu are nicio legatura cu natura intrebarilor postate in cadrul comunitatii sau incluse in cautarea cuiva.

Alexandra - TPU"

Sursa: http://www.TPU.ro/......ptului-ca/

| FucktheSystem a răspuns:

Poi de, e serverul supraîncărcat și adminii nu au degând să facă nimic în privința asta, dar vezi partea bună avem buton de ignor și alte tâmpenioare fără rosthee hee