| Rebeca_5235 a întrebat:

Hey intreb si eu

de ce cand vreau sa dau vot imi spune "statutul de membru junior nu permite sa votezi" nu mi s-a mai intamplat pana acum.
multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Buna,
De-acum înainte, membrii TPU se împart în două categorii: juniori şi seniori.
Eşti membru junior dacă ai mai puţin de 100 de răspunsuri, iar dacă ai mai mult de 100 de răspunsuri, te numeşti membru senior.
Atâta timp cât eşti junior:
-nu poţi să postezi pe chat
- nu poţi să votezi şi să raportezi
- nu poţi trimiţi mesaje private

4 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Trebuie să fii membru senior, adică să ai minim 100 de răspunsuri. Citeşte mai multe aici:
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
Baftă!

| Alrawan a răspuns:

Uite. citeste aici :)
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| Tweetymrrr a răspuns:

De două zile nu mai ai voie să trimiţi mesaje private, să scrii pe chat sau să votezi decât dacă eşti senior(adică dacă ai minim 100 de răspunsuri aprobate).
Baftă!

| St3fanuTz a răspuns:

Eu sunt senior big grin