| ஐஐ a întrebat:

Hey, mai intai sarbatori fericitie :X!
Care este diferenta ca esti junior sau senior pe TPU? Si cum de te aleg ei senior?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Multumim si tie la fel
Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU.
Extras din blogul TPU.
O seara frumoasa sa ai si un
La multi ani pe 2013

Răspuns utilizator avertizat
| Iubareatzãã a răspuns (pentru ஐஐ):

Intrebarea asta ai pus-o pentru mine?laughing

Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

| EmaS a răspuns:

Ca sa devii membru senior trebuie sa ai activitate de 10 zile pe site, sa ai 100 de raspunsuri. Poti sa ajungi expert TPU.Nu conteaza numarul de fundite, ci raspunsurile tale sa fie de calitate.Singurele conditii obligatorii sunt: sa ai in total minim 500 de raspunsuri si sa ai un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numărul total de raspunsuri) de minim zece la suta, adica cel putin un raspuns din 10 trebuie să fie castigator.Tu trebuie sa indeplinesti toate aceste conditii, iar administratorii vor hotara cand a venit momentul. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te alege nimeni; devii senior dupa 10 zile de logare si minim 100 de raspunsuri.Restul,ai aflat de la caramela.Mult noroc.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexeHellsing a răspuns:

Devii senior dacă ai 100 de răspunsuri, nu neapărat câștigătoare. Diferența e că odată ajuns senior votezi întrebări sau răspunsuri, poți trimite mesaje și poți vota utilizatorul lunii. Sper că te-am ajutat. Baftă în continuare.

| Deliα a răspuns:

Eu sunt senioara.Tresa ai 100 de raspunsuri si 10 zile de cand ai contul.

Răspuns utilizator avertizat
| Flynn2001 a răspuns:

Dupa ce raspunzi de 100 de ori si ai cont pe TPU de 10 zile devii senior.

| ny098 a răspuns:

Buna.Multumesc la fel si tie!
Cred ca daca ai multe raspunsuri la intrebari!