| AlleSiAtat a întrebat:

Hey prieteni! Am o intrebare destul de usoara pentru membri mai vechi de pe TPU.Cum imi dezactivez sa nu mai primesc pe mail atunci cand cineva adauga o noua intrebare? thinking Si nu ma refer la a mea, ci a celorlalti.winking
Fundita!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cand primesti mail, mai jos scrie.
Daca doresti sa nu mai primesti astfel de notificari atunci cand oricare dintre prietenii tai posteaza intrebari noi pe TPU.ro, click aici.
* Daca doresti sa nu mai primesti notificari atunci cand acest utilizator posteaza intrebari pe TPU.ro, click aici.
O zi frumoasa sa aihappy

| AlleSiAtat explică (pentru caramela):

Multumesc tare mult! happy Mi se umpluse mail-ul cu vreo 400 de mesaje de la TPU.hee hee
O zi buna!

| caramela a răspuns (pentru AlleSiAtat):

Eu le sterg imediat cum le citesc.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poate ajuta, http://www.tpu.ro/notificari/
O seară plăcută!
Pa, pa.

| Iubibilăă a răspuns:

In stanga este o coloana. Cauta optiunea numita: "notificari" apoi urmezi pasii de acolo.
O zi placuta.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! http://www.tpu.ro/notificari/ aici selectezi a doua bulinuta.O zi frumoasa sa ai

| 666Belial666 a răspuns:

Cand primesti mailul mai jos scrie big grinaca doresti sa nu mai primesti astfel de notificari atunci cand oricare dintre prietenii tai posteaza intrebari noi pe TPU.ro, click aici.