| anonim_4396 a întrebat:

am ajuns de curand la rangul senior, nu mai pot sa ajung la un rang mai sus?

9 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Nu, poate doar expert

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
junior/senior/expert/user-ul anului.
O zi bunahappy

| Azµre a răspuns:

Tot mai sus?! Păi numai ai unde să ajungi happy De tine a depins trecerea de la Junior -> Senior. Acum trecerea de la Senior -> depinde de Administratori, de activitatea ta pe sinte, de calitatea răspunsurilor și multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Nu,nu mai poţi.
Poţi ajunge doar expert TPU sau user-ul anului.
Te pup!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un alt rang nu mai este, poate statut de campionul zilei, expert, user-ul anului.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da. la expert

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dovedeste-ti utilitatea pe site prin raspunsuri de calitate.Este mult pana departe. Sper ca ai inteles.

| alexs99 a răspuns:

Dupa stadiul de senior poti ajunge expert.

| teodoraandreea a răspuns:

Poti sa devi expert.succes in asta