| Georgy_8454 a întrebat:

am si eu o intrebare am pus pana acum vreo 3 intrebari si mie cand dau la vizualizare profil nu imi arata ca am pus si nici ca am primit vreun raspuns. dau fundita pentru cel care ma ajuta!:*

Răspuns Câştigător
| Lyiia a răspuns:

Buna Georgy!
Asa se intampla fiecarui membru.Nu iti apare la "Vizualizare profil"intrebarea pentru ca inca nu s-a aprobat aceasta.Insa daca dai mai jos la"Intrebarile mele"vei vedea ca poate ai raspunsuri, iar deasupra intrebarii iti apar niste butoane gen "Editeaza intrebarea" sau "In asteptare".De obicei dureaza cel putin o zi pana se aproba.
Succes![daca nu ai inteles trimite-mi un mesaj privat, sa iti explic mai binelaughing]

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dureaza o perioada pana se actualizeaza datele (acest tip de actualizari se face de 2-4 ori pe zi). Trebuie sa ai putina rabdare.
Succes! Numai bine!

| mdany a răspuns:

Pai dupa ce ai dat sa publici intrebara trebuia sa astepti pana scria intrebarea a fost postata cu succes sau ceva de genu, altfel nu-l posteaza.

| Smiley a răspuns:

Trebuie sa astepti ceva timp pana sa apara... funda?

| MissDi a răspuns:

Iti apar mai tarziu.1 ziii.Cam asa.Nu te ingrijora. Daca dupa 2 zile nu-ti apare contacteaza echipa TPU.Succes.Sper sa iti apara.

| XByancaElenaX a răspuns:

Buna Georgy! Iti apar mai tarziu ...asteapta si dupa 2 3 min ...sau chiar si 1 min si mie mi se intampla sa stiii nu e ceva nou. Sper ca team lamurit.Bafta! Si daca dupa 1 2 zile nu iti apare conctacteaza echipa TPU.Succes!

| iuliana40 a răspuns:

Fata da la intrebarile mele ca altfel nu potsa te ajut sau labprofilul meu

| Daniela_3224 a răspuns:

Ai confirmat adresa de e-mail?