| ellysya a întrebat:

cand devii utilizator senior, are legatura cu nr de funde sau de voturi?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

5 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Bine ai venit în comunitatea TPU.ro!
Pentru a deveni la statutul de membru "Senior" trebuie să ai:
1. 10 zile de când ţi-ai făcut contul;
2. 100 de răspunsuri.
Poţi citi mai multe aici: http://www. TPU.ro/intrebari-frecvente#cautare
Nu coantează nici punctele, nici numărul de fundiţe, şi nici rank-ul.

| ChioruL14 a răspuns:

Nu

| Ali191 a răspuns:

Trebuie sa ai 100 raspunsuri si 10 zile de a inregistrare.
Succes.

P.S. Nu are legatura cu fundele sau cu voturile.

| parishiltonbia a răspuns:

Ca sa devii utilizator senior trebuie sa ai cel putin 100 de raspunsuri (nu conteaza daca sunt castigatoare sau nu) si cel putin 10 zile de la logare pe TPU. Succes!

| Đäřký a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri (le poti vedea in profil) si sa ai cel putin 10 zile de la data cand te-ai inregistrat.