| ccc123 a întrebat:

cum imi pot pune imagine la profilul TPU? Va rog imi spuneti?

Răspuns Câştigător
| Filipjack a răspuns:

De aici: http://www.tpu.ro/site-users/edit/.

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator. Succes!

| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator. Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| DarkBlood32 a răspuns:

Editare profil --> Selecteaza imagine profil --> Salveaza profilul.

Astepti vreo 12 ore pana ce adminul va aproba imaginea de profil.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Uita-te in stanga si o sa vezi un chenar portocaaliu unde scrie vizualizare profil...Acolo apesi pe Editare profil. Dupa ce ai accesat o sa vezi mai jos ca iti apare rasfoire... apesi acolo, iti cauti o poza si mai jos apesi pe salveaza profil!
Sa nu te sperii daca poza nu iti apare imeidat ca dupa ctavea minute iti va aparea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Intra la Editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca "X" de exemplu, dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
Te pup!

| ccc123 explică:

Mumesc mult tuturor!