| CinevaXZ a întrebat:

Cum pot deveni utilizator senior? Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna si bun venit pe sitehappy
vad ca ai cont nou, trebuie sa ai 10 zile vechime si 100 raspunsuri date de calitate, fi activ/a pe site, da raspunsuri de calitate si asa vei deveni user senior
O seara bunahappy

| onasis1961 a răspuns:

Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a deveni utilizator senior trebuie sa dai cel putin 100 de raspunsuri si sa ai 10 zile de la crearea contului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 de răspunsuri aprobate de admini și 10 zile vechime happy