| DemonaMortiss a întrebat:

Hey TPU.Din cate am vazut aici sunt diferite categorii si anumite "zone TPU".Voi unde va petreceti cel mai mult timpul (pe ce categorie) si ce parere aveti despre celelalte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste tot intru chiar daca nu peste tot postez. Cel mai rau ma sperie categoria D&S. Horror! S-ar putea face niste filme romanesti numai bune de premiat la Cannes. In fine, astia nu prea sunt cu Horror-urile. Ideea e ca ar ajunge mare! Ma sperie ce vad acolo, o groaza de scursuri ale societatii dezlantuite intr-un mediu virtual!

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Pai,stau pe T\A, conversatii, uneori mai rar pe educatie si culture generala.

| AikkoxD a răspuns:

Înainte frecventam T/A. De când a ajuns de tot căcatul, încep să intru cât mai rar pe TPU. Sau măcar când am puţin timp.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Eu de la o vreme sunt mai activă la categoria "Totul despre TPU", despre unele nu am nici o părere din moment ce sunt pricepută mai bine la asta, nu zic că mai am şi alte categorii.
Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu am o categorie ANUME ca spun asa, raspund acolo unde ma pricep cat de cat sa ajut.
Dar in general, cel mai mult la "Sanatate".
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

T/A este familia mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste tot in functie de timp.

| Dennii14 a răspuns:

Buna. Imi petrec timpul mau mult la comversatii, jocuri pc/online si la sanatate si acum si pe totul despre TPU.
Restul mi se par folositoare doar ca nu ma pricep eu asa bine la ele laughing