| soraluisatan a întrebat:

Hey TPUhappylamuriti ma si pe mine: poate suna stupid dar atunci cand raportez pe cineva dau click pe raporteaza si imi apare casuta aceea cu"scrie mesajul tau". ce trebuie sa scriu mai exact acolo? fundita

Răspuns Câştigător
| fuckThisLife a răspuns:

Pai scrii de ce raportezi pe acel cinevahappy, scrii motivulwinking

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ori scrii, ori nu scrii, raportarea tot va fi contorizată/valabilă.
Eu una nu scriu nimic, pentru că la câte raportări fac pe zi, asta ar însemna să pierd câteva ore în plus dând explicaţii, pe care nu le citeşte nimeni, totul fiind procesat de robot.
O zi făină!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Motivul raportării: spam, anunț recrutare, tema de școală, etc!
Pa, pa.

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
stiu la ce te referi
acolo ori scrii exact motivul (limbaj vulgar, reclama etc) ori poti sa nu scrii nimic si apesi direct pe raporteaza!

succes happy

| Arthur a răspuns:

Motivul, concis, pentru care raportezi.

| Lollάღ a răspuns:

Heey happy

Lângă butonul "Raportează" ai alte câteva butoane cu buline lângă unde scrie "Conţinut Obscen.Ilegal", "Caracter irelevant" şi "Neinteligibil sau spam". Înainte să apeşi pe "Raportează" trebuie să selectezi care este motivul raportării.

Sper că te-am ajutat. big grin

Fundă? puppy dog eyes

| Alexutza6755 a răspuns:

Mesajul pe care vrei sa-l transmitzi