| OanaSiCamAtat a întrebat:

Vreau sa stiu cum pot sa-mi pun o poza de profil, dar sa fie o poza dinaia care se misca.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dai click la Editare profil - gasesti in partea stanga de acolo la Selecteaza imagine profil si click pe Alegeti fisierul, incarci o imagine si Salveaza profilul.
Poze miscatoare ( gif animated ) sa aiba marimea maxima de 60 x 60.

1 răspuns:
| cooldreams a răspuns:

Pozele miscatoare se numesc gifuri (da, suna ciudat). tastezi numele pozei.gif la google imagini. De exemplu sun.gif. Gasesti cate vrei!