| Kámέℓíá a întrebat:

Hey TPUlove struck...am o intrebare, de ce cand intru in TPU nu imi merge cand apas pe Intrebarile mele si pe ce am intrebat eu, ca imi apare acel site cu care poti sa i raspunzii la intrebarile altora sad... dau fundita dar haideti cat mai repede si spuneti-mipuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Bună! Şi eu am păţit acelaşi lucru! Adică păţesc acelaşi lucru pentru că site-ul acesta are foarte multe probleme. Chiar m-am săturat chiar nu pot să-şi rezolve problemele odată? Tot timpul au probleme.

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că TPU-ul are cancer. Serverul este suprasolicitat şi toate o iau razna.