| MyObsession a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......ina-1.html
http://www.TPU.ro/......ina-1.html
Uitaţivă la răspunsurile mele.
Eu nu am dat aşa răspunsul.
WHi GOD?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil cineva ți-a aflat parola și din lipsa de ocupație și neuroni a postat acele "bip-uri" în locul tău. Schimbă-ți parola și pe viitor ai grijă să nu aibă acces la ea orice maimuță!

| MyObsession explică (pentru NOname):

Mă oftic că nu ştiu cine fiindcă eu nu am duşmani.
Plus că pe emailul pe care am făcut contul cum zicem noi, mess nu am niciun prieten.L-am făcut separat deoarece nu vreau ''să-i spargă contul''. oricum nu pot să-mi explic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MyObsession):

Sigur nu era vreun prieten pe la tine acasă, sau te-ai uitat tu logată pe la informatică, pe telefon şi cineva să fi umblat, sau în orice alt loc public? Deşi ce mi s-a părut mie ciudat răspunsul cu FatalSyringe din prima întrebare, pare foarte firesc şi parcă scris de tine. De ce nu le editezi/ştergi pe celălalte?

| MyObsession explică (pentru anonim_4396):

Acea cu FatalSyringe, eu am pus`o.Si da, a fost un prieten la mine, dar mi s-a inchis foartee repede pc`ul din cauza.ca e de mana a 4 ahappy acelea cu Fatal le-am continuat eu, dupa faza cu Queen si injurile. Dupa, vampire a continuat la raspunsul cu injuriile dar ideea este ca eu nu am inteles deloc raspunsul ei. Posibil sa fi editat de 2 ori raspunsul acel"hacker".