| DaftPunk a întrebat:

I s-a mai intamplat cuiva asta?

http://i.imgur.com/62RptOt.png

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Pentru a remedia problema, raspunsul tau la respectiva intrebare din Oracol a fost sters. Te invitam sa raspunzi din nou.

Alexandra - TPU

9 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Multumim mult pentru sesizare. Investigam problema si o remediem.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu..sa inteleg ca asa aparea la profilul oracolului tau? ca ambele raspunsuri fiind ale tale?
curios.dar nu imposibil.
O zi frumoasa sa aihappy

| DaftPunk explică (pentru caramela):

Si mai e o problema.Imi spune ca mai am de raspuns la o intrebare.Dau click, si nu e nici o intrebare fara raspuns.

| caramela a răspuns (pentru DaftPunk):

Cred a e vorba de o intrebare de la oracol..in total trebuie sa ai 306 raspunsuri, tu ai doar 305..verifica intrebarile de la oracol
O seara bunahappy

| CautNume a răspuns:

Mie nu.

| onasis1961 a răspuns:

Cred ca s-a facut o eroare.Se va rezolva pe parcurs daca te deranjaza.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oracolul ți-a detectat a doua personalitate, că tot e la modă big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cu siguranta a fost o eroare, nu mi s-a intamplat asa ceva!
Se va rezolva ea.
Te pup!