| adb a întrebat:

Imi cer scuze daca intrebarea a mai fost pusa, dar din ce cauza nu mai pot vota? S-au facut anumite schimbari? Ne este ingradita libertatea de a vota daca "suntem membrii juniori"? Pt ca mi se afiseaza un mesaj de genul "Statutul de membru junior nu iti permite sa votezi".
Adminii nu mai au pic de respect?!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 si te lamuresti. Da, este ingradita si masura a fost luata pentru a mai diminua din votarile abuzive. Pentru cine sa aiba respect? Mai intai trebuie sa meriti respectul si apoi sa-l pretinzi! Numai bine!

1 răspuns:
| adb explică:

Ok,multumesc mult.
Este adevarat ca multi abuzeaza de acest drept insa pe moment nu mi s-a parut corect ceea ce se intampla.Nu stiu daca ati facut referire la majoritate sau pur si simplu la mine...dar eu am oferit respectul de care vorbiti celor care au meritat asta intr-adevar.