| smashedblackfox a întrebat:

Imi spune si mie cineva de ce nu pot vedea rasp la unele intrebari? de ex, abia am pus o intrebare, si cineva a raspuns, si nu pot atunci, si trebuie sa astept vreo 10 min...

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes! Numai bine!

2 răspunsuri:
| Analy a răspuns:

Daca de abia a pus raspunsul nu il poti vedea.Il poti vedea dupa 15-25 de minute.Chiar daca la e-mail iti spune ca cineva tocmai ti-a lasat un mesaj tu il vei vedea debia dupa cateva munute.

| Raduku14 a răspuns:

Da, trebuie sa astepti pana cand cei de la TPU aproabeaza raspunsurile, sau unele raspunsuri sun cu cuvinte necezurate sau urate.
sau poate chiar Super Inutile

fundita!:*