| alexa_3257 a întrebat:

Imi zice cineva repede daca se poate stege contul de pe TPU?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trebuie să trimiţi o cerere la Contact http://www.tpu.ro/contact şi în câteva zile contul tău va fi şters. Dar cel mai simplu e să dai clic pe "Logout" (nu se ştie niciodată, când vei mai avea nevoie de TPU).
Succes!

| Alyra a răspuns:

Bună! Tu singur nu îţi poţi şterge contul, dar există unele împrejurări în care acesta poate fi şteres. În stânga părţii de jos a paginii scrie termeni şi condiţii. Dacă dai click acolo, vor apărea lucrurile pe care nu ai voie să le faci pe TPU. Dacă faci aceste lucruri vei fi mai întâi doar avertizat şi nu vei putea pune decât 5 răspunsuri pe zi. Perioada asta va dura o lună,iar dacă ai încălcat regulile şi în această lună contul tău va fi şters. Desigur,acesta e un mod cam urât de a-ţi şterge contul. O altă variantă ar fi să trimiţi un mesaj la contact( tot în stânga părţii de jos a paginii). Poate-ţi va răspunde cineva. Dar de ce vrei să-ţi ştergi contul? TPU e un site minunat,nu văd motive să vrei să-ţi ştergi contul. Oricum,dacă vrei tu, nu mai intra niciodată în contul tău şi la un momentdat, nu va mai ştii nimeni că ai existat. poate vei uita şi tu.Succes!

| iacob_2737 a răspuns:

Intra in CONTACT si trimite un mesaj adminului, cu rugamintea de a sterge contul. Singura posibilitate