| alex0110 a întrebat:

In cat timp se schimba imaginea la profil? ( astept de 10 ore).

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Pozele trebuie sa fie aprobate de unul dintre admini.Fiind zile nelucratoare va trebui sa astepti pana luni in jurul orei 12. Iti trebuie putintica rabdare! happy

| alex0110 explică (pentru EmaS):

Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Eu deja vad noul tau avatar: este ca un sarpe incolacit de culoare albastra.

| alex0110 explică (pentru EmaS):

Acela era vechiul avatar; l-am modificat dar tot nu-mi apare. A trebuit sa-l schimb pentru ca mi l-a furat Simaalex.

| EmaS a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ore-funda/
Aici se vede o imagine tot pe fond albastru cu natura.

| alex0110 explică (pentru EmaS):

Da, asta e, dar nu apare la pofil. Voi astepta, nu se sfarseste lumea.laughing