| nikywillrock a întrebat:

In functie de ce trebuie sa astept sa mi se aprobe raspunsul? Cei ce au un punctaj mai ridicat mai asteapta? La aproximativ cat timp mi se aproba un raspuns?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Toate raspunsurile noastre, indiferent de vechimea pe site, apar cu o mica intarziere, 0-15 minute, pentru ca actualizarile se fac o data la 10-15 minute.
Iar moderatorii au puterea sa aprobe (sau sa respinga) un raspuns, ca acesta sa fie vazut si de cei care nu sunt logati. Deci, cat timp esti logat/a, iti vei vedea postarile imediat dupa ce se vor actualiza datele. Cum spuneam, poate dura intre 0 si 15 minute.
Succes! Numai bine!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca raspunsul respecta regulile site-ului(poti vedea la INTREBARI FRECVENTE), atunci o sa fie aprobat de moderatori, mai repede ori mai incet, nu exista fixat un timp. Numai bine!