| facepalmlol a întrebat:

In legatura cu tricoul TPU,ca sa il primesti trebuie sa dai date legate de locuinta ta, nu?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cand intri in posesia unui premiu, esti informata de admini prin intermediul unui e-mail sa iti lasi datele tale de contact, apoi vei fi sunata de curierul respectiv cand ajunge in orasul tau.
de ce iti e frica? nu trebuie sa platesti nimic.
O zi frumoasa sa aihappy

| facepalmlol explică (pentru caramela):

Nu imi e frica, dar voiam sa stiu daca vreodata o sa reusesc sa fiu pe locul 1, daca trebuie neaparat sa accept tricoul.

| caramela a răspuns (pentru facepalmlol):

De ce sa nu il primesti? il poti lua si poti sa il faci cadou unui copilas necajit care chiar s-ar bucura.

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă ești pe locul 1, o să primești un email de la admin prin care-ți cer datele poștale.

| Azµre a răspuns:

Da normal, unde locuiești, ți se va trimite gratis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curierul are nevoie de adresa pentru a putea ajunge sa ti-l inmaneze.Adresa si un telefon de contact.

| facepalmlol explică (pentru anonim_4396):

Si daca de exemplu respectivul nu vrea tricoul, ci e multumit doar sa ajute pe acest site?

| anonim_4396 a răspuns (pentru facepalmlol):

Atunci cand este contactat de admini pentru a i se cere datele de contact, sa comunice acest lucru.Este libera lui alegere.Mult noroc.

| SolitarHacker a răspuns:

Te anunt eu azi... mi am propus sa castig acel tricou big grin si te lamuresc eu ce si cum big grin

| bogdiy a răspuns:

Da trebuie sa dai date legale